Ua
Ua

Шафи

Шафа є незамінним атрибутом інтер'єру будь-якої спальні чи вітальні. Але насправді вибрати та купити шафу не так вже й просто, як здається на перший погляд. Адже шафи відрізняються не лише зовнішнім виглядом, кількістю дверей та наявністю дзеркала, але ще й внутрішнім наповненням, що є найважливішим фактором при виборі. Адже вибираючи шафу, насамперед, ми дивимося на те, щоб її функціональні вимоги відповідали нашим запитам.

Вибираємо шафу у вітальню чи спальню

Як завжди, почати потрібно з розміру та місця розташування. Варто зазначити, що шафа може являти собою окремий елемент в ексклюзивному дизайнерському рішенні, так і входити в комплект модульної системи або спального гарнітура. Тому цей елемент меблів є сенс купувати в комплекті з іншими в тому випадку, якщо Ви меблюєте нове приміщення або після ремонту.

Для економії простору кімнати або вітальні підійде кутова шафа. Основною його особливістю є не мала місткість, а рахунок того, що він розташовується в кутку, він значно економить решту простору. Також шафи цього типу добре виглядають у складі передпокоїв. Як було зазначено вище, вони мають велику місткість і часто мають штанги для зберігання верхнього одягу, а також різні полички для зберігання всякого роду дрібниць, шарфів і шапок.

Прямі шафи також можуть мати чимало різних відділів залежно від габаритів. Тому вони також, як і кутові, можуть виконувати функцію шафи для одягу або зберігати в собі інше приладдя. Ще однією особливістю шаф можна відзначити їх габарити та кількість дверей. Найчастіше зустрічаються дводверні і тридверні шафи, трохи рідше за чотири-, п'яти-, шестидверні.

Часто на їхніх дверях розміщують дзеркало. Погодьтеся, адже це дійсно зручно, коли пройшовши повз, можна подивитися на свою зовнішність і підправити що-небудь за необхідності.

Особливо актуальна шафа з дзеркалом у передпокої. Саме там ми дивимось у нього перед тим, як вийти надвір.

Тому, вибираючи шафу, уважно продумайте всі нюанси. Його розміри, розташування, а головне, внутрішнє наповнення. Що Ви зберігатимете в ньому і які відділи або полиці Вам для цього потрібні.

Де придбати шафу в Дніпрі

Купити шафу в Дніпрі та Україні Ви можете, відвідавши будь-який з наших меблевих салонів, або оформивши замовлення у нашому інтернет-магазині. Будьте впевнені, що Ви отримаєте весь спектр якісного обслуговування, починаючи від консультації та закінчуючи доставкою, занесенням та складанням куплених у нас меблів у межах міста Дніпро та регіону.

Нагадаємо, що якщо у Вас не вистачає коштів на покупку шафи, що сподобалася, то в нашому магазині Ви завжди зможете купити шафу в розстрочку, порівну розподіливши платежі на певний період згідно з договором.

Купувати меблі у нас вигідно!

Ми завжди раді нашим клієнтам і цінуємо їхній вибір!