Ua
Ua

Меблі для офісу представлені в нашому магазині в найширшому асортименті. У нас Ви зможете знайти всі види м'яких та корпусних офісних меблів як у комплектах, так і окремо.

Отже, давайте розберемо, як правильно, комфортно та найфункціональніше облаштувати місце Вашої роботи.

Як правильно підібрати меблі для керівників

Почнемо, мабуть, із самого робочого місця.

Стіл керівника, звичайно ж, в першу чергу повинен бути функціональним і досить елегантним, але в той же час не повинен містити ніяких зайвих надбудов, скриньок і полиць. Все має бути оформлене за принципом «зайвого нічого». Якщо в кабінеті проводяться наради та засідання, то буде зручний у такому разі стіл із необхідними добудовами. Це, як правило, модуль, що виходить вперед, або окремий стіл для розташування за ним співробітників.

Крісло керівника також грає величезну роль в облаштуванні кабінету. Насамперед воно повинно мати максимальний ортопедичний ефект і бути зручним. Та й важливо не забувати про статусність. Тому найкраще підійдуть крісла з оббивкою зі шкіри або шкірозамінника, що регулюються по висоті та з поворотними механізмами.

Ну а всілякі шафи, стелажі та інші елементи корпусних меблів також варто підібрати та розставити так, щоб максимально економити простір та час.

Меблі для персоналу

Принцип підбору меблів для персоналу практично такий самий. Тобто, на першому місці має стояти зручність. Столи потрібно вибирати також із усіма необхідними надбудовами, скриньками, полицями та іншими функціональними елементами, але за принципом «нічого зайвого».

На крісла та стільці для персоналу так само варто звернути свою увагу, тому що не варто забувати, що від їх зручності та комфортабельності залежить продуктивність та якість виконуваної співробітниками роботи.

Важливо також пам'ятати і про м'які офісні меблі, які представлені у нас у найширшому асортименті. Дивани та крісла для відпочинку, кабінетів або залів очікувань є необхідним елементом інтер'єру практично в будь-якому офісі. Особливо відмінним вибором можуть стати модульні дивани, які збираються з окремих елементів, відповідно легко можна регулювати їх розміри та форму.

Для оформлення офісу в єдиному дизайнерському рішенні найкраще підійдуть офісні модульні системи, які представлені в широкому асортименті в наших магазинах. У такому випадку Ви купуєте тільки потрібні і корисні Вам модулі меблів в необхідних кількостях і облаштовуєте офіс в дизайнерському рішенні, що сподобалося Вам.

Де купити меблі для офісу?

Купити офісні меблі в Дніпрі та Україні Ви можете у будь-якому з наших магазинів офісних меблів, або оформивши замовлення на нашому сайті, зв'язавшись з нашими менеджерами. Наші працівники зможуть проконсультувати Вас, зняти всі необхідні виміри, допомогти скласти дизайн інтер'єру, здійснити доставку, занесення та складання куплених у нас меблів.

Приходьте, пишіть, дзвоніть нам!

Ми чекаємо на Вас і цінуємо Ваш вибір!