Ua
Ua

Офісні столи

Офісні столи – необхідний атрибут робочого місця практично кожного співробітника в офісі. Купити правильний стіл для офісу означає не тільки ергономічно укомплектувати робоче місце, а й оптимально організувати його робочий час. Добротний робочий стіл з ящиками має підвищений функціонал. Зручна стільниця з надбудовою та полицями, місткі ящики та тумби все це впливає на робочий процес та продуктивність праці. Вкрай важливо купити саме такий офісний стіл, який найкраще дозволить працівникові розмістити необхідні матеріали, встановити технічні прилади, і водночас дозволить почуватися вільно і комфортно. Яким же має бути ідеальний сучасний стіл для офісу?

Види офісних столів

Серед усього різноманіття офісних меблів в інтернет-магазині «Країна меблів» представлені такі моделі:

  1. Прямий офісний стіл з ящиками. Виріб з прямокутною стільницею та висувними ящиками, які можуть розташовуватися з лівого або правого боку. Для комфортного розташування підбирайте прямокутний виріб із підставкою для ніг.
  2. Кутовий стіл із надбудовою. Конструкція кутової моделі відрізняється від прямокутної наявністю додаткової опори. Така форма як би оточує працівника, надаючи йому розширене місце для зберігання робочих матеріалів, паперів та технічних пристроїв. Приставлена тумба на колесах збільшує функціонал меблів, дозволяючи мати під рукою документи, журнали та інші предмети.
  3. Овальний стіл. Призначений для встановлення як додатковий стіл у кабінеті керівники або в залі для переговорів Овальна модель дозволяє розмістити більше людей, ніж за прямокутним столом.
  4. Комп'ютерний стіл із надбудовою. Потрібно працівникам, робоче місце яких укомплектовано комп'ютером. Як доповнення ця модель оснащена висувною полицею для клавіатури, а також конструкцією для зручного розташування монітора, дисків, колонок та інших аксесуарів.
  5. Столи на металевих опорах. Меблі з металевими елементами визнані не тільки неймовірно стильними, але й функціональними і довговічними.

Замовляючи офісний стіл, слід враховувати параметри працівника. Адже приємніше та зручніше працювати, коли меблі відповідають зростанню та комплекції людини. Сучасні моделі оснащені спеціальними механізмами, що дозволяють самостійно встановлювати висоту стільниці.

Де придбати якісний офісний стіл?

В інтернет-магазині «Країна меблів» представлені офісні столи у наступних категоріях:

  • Столи із надбудовою для персоналу. Стандартні та комп'ютерні моделі з місткими ящиками та традиційними розмірами стільниці;
  • Столи для керівника Масивні моделі з високоякісних матеріалів мають збільшену стільницю та розкішний дизайн;
  • Столи для конференц-залів. Меблі прямокутної або овальної форми з необхідними заглибленнями та вирізами для встановлення апаратури.

У нашому магазині підібрано унікальну колекцію офісних столів від найкращих виробників. Тому ми гарантовано зможемо підібрати меблі з огляду на вимоги наших клієнтів. Ми пропонуємо меблі із висококласних сучасних матеріалів на натуральній основі ДСП та ЛДСП із брендовою фурнітурою. Ви можете купити офісний стіл із надбудовою, оформлений у стилі сучасної класики, еклектики, авангарду.

Столи для персоналу в офісі недорого

Бажаєте купити офісний стіл для робочого кабінету за прийнятними цінами? В інтернет-магазині «Країна меблів» на вас чекає різноманітний асортимент, приємні ціни та чудовий сервіс! Телефонуйте, і ми підкажемо, як краще ушляхетнити ваш офіс і створити максимально комфортну робочу обстановку! Також на нашому сайті ви знайдете каталоги з меблями для вітальні, спальні та дитячих кімнат.