Ua
Ua
Фільтр

Дитячі комп'ютерні крісла

Фільтр
Показати товарів:
Сортування:
Немає товарів

Сьогодні практично кожна дитина проводить чимало часу за комп'ютером, тому дитяче крісло є важливим елементом інтер'єру дитячої кімнати. І в першу чергу воно повинно мати ортопедичні властивості, що вкрай важливо в період фізичного зростання і розвитку малюка. Адже такий елемент меблів як комп'ютерне крісло безпосередньо впливає на його поставу та здоров'я хребта. Тому ми радимо купувати для дітей ортопедичні комп'ютерні крісла, що мають анатомічний ефект.

Вибираємо дитяче комп'ютерне крісло

Перше, чим відрізняється дитяче комп'ютерне крісло від дорослого – це його дизайн. Найчастіше оббивка таких крісел виконана у строкатих та кольорових тонах. Також на них можуть бути зображені різні мультяшні герої, на що найчастіше звертають увагу діти насамперед. Але дизайн це далеко не найважливіша властивість крісла. Звичайно ж, насамперед варто звернути увагу на його зручність.

Купуючи комп'ютерне крісло для дитини варто також враховувати і той момент, що вона зростатиме. Тому можна не підбирати йому крісло якраз за його зростанням, а взяти трішки більше, але при цьому не варто забувати, що дитині має бути зручно в ній. В принципі, наявність у кріслі механізму підйому сидіння значно спрощує це завдання, адже з його допомогою можна індивідуально і точно відрегулювати висоту крісла, виходячи з анатомічних параметрів сидячого.

Важливим атрибутом дитячого комп'ютерного крісла є коліщатка, завдяки яким можна легко переміщатися вздовж робочого столу, обертатися на ньому, а також легко сідати і вставати з нього. Додатково варто звернути увагу на моделі з ергономічною спинкою, яка підлаштовується під вагу. Вона добре тримає хребет і перешкоджає надмірному навантаженню на нього.

В цілому, модельний ряд крісел досить широкий, але будьте певні, що у нас Ви обов'язково зможете підібрати для себе оптимальний варіант за розумною ціною.

Купити дитяче комп'ютерне крісло у Дніпрі з доставкою по всій Україні можна, зробивши замовлення у нашому інтернет магазині або відвідавши наші меблеві салони. Наші співробітники із задоволенням допоможуть Вам у виборі, проконсультують, а також нададуть низку супутніх послуг.

Саме тому купувати меблі вигідно у нас!