Ua
Ua
Фільтр
Ціна, грн. :
Тип
Пуф
Застосувати
Наявність спального місця
Матеріал
М'який
Застосувати
Наповнення
Пінополіуретан
Застосувати
Наявність короба
Без короба
Застосувати
Виробник
МКС
Застосувати

Дитячі безкаркасні меблі

Фільтр
Показати товарів:
Сортування:
Килимок Листик, МКС
1 710 грн.
Відгуків: 0
Купити
Артикул:
A-2580
Ширина:
105
Глибина:
85
Пуф Зайчик, МКС
1 630 грн.
Відгуків: 0
Купити
Артикул:
A-2581
Ширина:
60
Глибина:
30
Висота:
33
Пуф Груша, МКС
2 850 грн.
Відгуків: 0
Купити
Артикул:
A-2583
Ширина:
80
Пуф М'яч, МКС
1 620 грн.
Відгуків: 0
Купити
Артикул:
A-3154
Ширина:
70
Матеріал:
М'який
Наявність короба:
Без короба

На сьогоднішній день безкаркасні меблі набирають все більшої популярності. Це обумовлено масою її переваг, серед яких можна виділити високі ортопедичні властивості, легкість та простоту у користуванні та використанні. Також варто виділити той факт, що вона дуже подобається не тільки дорослим, а й дітям, тому більшість виробників безкаркасних меблів подбали про виготовлення дитячих варіантів безкаркасних меблів.

Основними елементами дитячих безкаркасних меблів є крісла мішки та пуфи, хоча «крісло мішок» є досить узагальненою назвою безкаркасних дитячих крісел. Насправді крісло може набувати найрізноманітніших форм і обрисів, і тому назва кожного крісла говорить сама за себе.

Дитяче крісло мішок - чудовий подарунок Вашій дитині

Звичайно, з урахуванням всіх його особливостей, воно максимально підходить для дітей. Адже підібрати необхідний розмір досить просто, а його легка вага дозволить легко перенести його в будь-яку частину квартири або будинку. Варто відзначити, що дитячі крісла мішки часто випускаються в оригінальному дизайнерському рішенні, нагадуючи різних мультяшних героїв, овочі та фрукти, або щось інше, але безумовно оригінальне. Найбільш популярними є такі моделі як крісло-м'яч, крісло-груша або крісло-ждун, хоча в нашому інтернет магазині представлений цілий ряд інших різноманітних рішень даного типу меблів.

Варто також виділити і дитячі безкаркасні пуфи, які можуть бути відмінним доповненням до крісла, так і бути самостійною одиницею.

Однією з основних переваг даного типу меблів варто виділити відсутність жорсткого каркасу. Саме завдяки цій властивості можна не хвилюватися про те, що дитина щось зламає за своєю необережністю.

Ще одним варіантом дитячих безкаркасних меблів є різні дивани, виконані в єдиному рішенні, або складові, з кількох окремих блоків. Це по-справжньому цікаві меблі для дитини, адже він в ігровій формі може скласти найрізноманітніші її варіанти, тим більше, що модульну структуру можуть мати не тільки дивани, а й різноманітні оригінальні моделі дитячих безкаркасних меблів.

Купуючи своїй дитині меблі даного типу будьте впевнені, що вона залишиться задоволеною цим поповненням інтер'єру своєї дитячої кімнати.

Ну і, звичайно, не варто забувати і про те, що вона виготовляється з екологічно чистих матеріалів і має високі ортопедичні властивості, що є особливо важливим для дітей, організм яких росте, змінюється і формується.

Купити дитячі безкаркасні меблі в Дніпрі та Україні можна оформивши замовлення у нашому інтернет магазині, або відвідавши будь-який з наших меблевих салонів. Наші співробітники допоможуть з вибором, дадуть відповідь на всі питання, а також при необхідності здійснять доставку куплених у нас меблів в будь-яку частину міста Дніпро та регіону або всієї України.

Купувати у нас вигідно!