Ua
Ua

МЕБЛІ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

Виготовлення м'яких та корпусних меблів на замовлення - ще один з напрямків діяльності нашої компанії. Всі меблі, виготовлені у нас, виконані з екологічно чистих матеріалів за сучасними технологіями, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки. Наша компанія має власні цехи, обладнані за сучасними стандартами виробництва, що уможливлює просте та своєчасне виконання практично будь-якого замовлення.

Корпусні меблі на замовлення.

Ми займаємося виготовленням корпусних меблів з ДСП та МДФ, такий як:

 • шафи, різні вітрини, стелажі та пенали;
 • комоди та всілякі тумби;
 • всі кухонні меблі;
 • стінки, вітальні;
 • столи (кухонні, журнальні, письмові, комп'ютерні та ін.)
 • ліжка.

І інших меблів.

Ми можемо виготовити практично будь-яку шафу або диван за індивідуальними параметрами, вимогами та дизайном. Все, що потрібно для цього - надати нам всі необхідні виміри та технічні характеристики для розрахунку вартості виробу , після чого здійснити передоплату у розмірі 50% від суми , і будьте впевнені - Ви залишитеся задоволені нашою роботою.

Дитячі меблі на замовлення.

Оригінальні меблі, зроблені для дитини, завжди будуть нагадувати про Ваше кохання та турботу. А за виготовленням таких меблів варто звернутися до нашої компанії. Все що Вам потрібно для цього – продумати дизайн, а наші фахівці, відповідно, допоможуть із втіленням у реальність ваших фантазій та фантазій вашої дитини.

Виготовлення офісних меблів.

Оригінальний та вишуканий інтер'єр офісу також говорить про престижність компанії, про її успіхи та якість роботи, тому оригінальні офісні меблі – найважливіший елемент інтер'єру.

Найчастіше такі меблі як столи, різні шафи, полиці або м'які меблі для офісу потребують особливого підходу та виконання, і з цим усім. Ми також зможемо Вам допомогти, виготовивши практично будь-які офісні меблі, виходячи з Ваших побажань та уподобань, як для керівництва, так і для персоналу

МДФ фасади, пілястри та декори.

Зробити меблі оригінальними та вишуканими можна за допомогою різних МДФ фасадів. Вони можуть застосовуватися при виготовленні практично будь-яких корпусних меблів. У нас Ви зможете знайти та замовити оригінальні рішення для корпусних меблів фасадів наступного типу:

 • Патиновані фасади;
 • Плівкові фасади;
 • Радіусні фасади;
 • 3D фасади;
 • Фасади із вставками.

А також різні накладки для дверей, бувець, дитячих меблів та багато іншого.

Ну а надати меблям особливої витонченості можна за допомогою різних декорів та пілястрів.

Приходьте, дзвоніть, пишіть нам.

Ми завжди раді нашим клієнтам і цінуємо їхній вибір!

Термін виконання замовлення становить 14-35 робочих днів (залежно та умовами виробника) з моменту внесення передоплати.

У разі невиконання замовлення у зазначений термін, виконавець зобов'язаний виплатити Покупцеві компенсацію у розмірі 0,1% вартості замовлення за кожен день прострочення, але не більше 10% від суми замовлення.

У разі відмови Покупця від замовлення протягом терміну виготовлення Виконавець повертає передоплату за мінусом 30% від суми замовлення.

У разі відмови від готового виробу, передоплата не повертається.