Ua
Ua

Вітальня є тим місцем у квартирі, де можна зустріти гостей, відпочити після робочого дня на дивані перед телевізором, випити філіжанку кави та почитати газету за журнальним столиком, або влаштувати посиденьки з друзями.

Меблі для вітальні, звичайно ж, краще підбирати ретельно та зі смаком.

Які меблі у вітальню нам потрібні

Почнемо, мабуть, зі стіни. Цю частину гарнітуру можна вибрати у нас в інтернет магазині або з елементів модульної системи, або з готових віталень українських виробників, представлених у нашому асортименті.

До складу меблів для вітальні найчастіше входять такі елементи як шафа, пенал, тумба під телебачення, вітрина, стелаж. Комплектація може бути довільною залежно від особливостей дизайнерського рішення. Так що, після зняття вимірів приміщення, особливо важливо визначитися з кількістю та місцями розміщення елементів, щоб у приміщенні насамперед зберігалося вільне місце, було красиво, зручно та комфортно.

Нагадаємо, що модульні вітальні найкраще підійдуть для великогабаритних квартир та апартаментів, у той час як готові стінки, що складаються з одного багатофункціонального предмета, більше підходять для малогабаритних квартир.

М'які меблі для вітальні

Обов'язковим атрибутом вітальні є диван. М'які меблі також представлені у нас у найширшому асортименті.

Для великогабаритних квартир особливо хотілося б звернути увагу на модульні дивани. Такий диван збирається з необхідних модулів відповідно до дизайнерського рішення і може мати потрібні Вам відділи та форму. Наприклад, Ви можете зібрати його як прямий, П- або Г-подібний диван зі спальним місцем або без нього.

Ну а що стосується прямих чи кутових диванів від українських виробників, то будьте певні, що в наших каталогах Ви обов'язково знайдете саме те, що Вам потрібно.

Ну і, звичайно ж, для меблювання вітальні м'якими меблями в єдиному дизайнерському рішенні, найкраще підійдуть комплекти м'яких меблів, які за замовчуванням входять диван і два крісла. Але Ви можете замовити та придбати у нас будь-який варіант комплектації даного типу меблів.

Ну і, звичайно ж, різноманітні столи, пуфи, банкетки, журнальні столики також представлені в наших каталогах у найширшому асортименті.

Де вибрати та купити гарні меблі для вітальні?

Купити меблі у вітальню у Дніпрі та Україні можна, відвідавши наші меблеві салони, або оформивши замовлення у нашому інтернет магазині. Наші працівники проконсультують з усіх питань, здійснять всі необхідні виміри, доставку, складання та занесення куплених у нас меблів в будь-яку частину міста Дніпро та регіону.

Купувати меблі у нас вигідно!

Ми завжди раді нашим клієнтам і цінуємо їхній вибір!