Ua
Ua
Фільтр
Ціна, грн. :
Виробник
Світ меблів
Застосувати

Каркаси

Фільтр
Показати товарів:
Сортування:
Каркас металевий до ліжка, Світ меблів
2 500 грн.
Відгуків: 0
Купити
Артикул:
1501
Ширина:
90
Глибина:
200
Каркас СМ, Світ меблів
990 грн.
Відгуків: 0
Купити
Артикул:
A-0180
Ширина:
90
Глибина:
200
Металевий каркас без ніжок до ліжка, Світ Меблів
1 980 грн.
Відгуків: 0
Купити
Артикул:
A-0181
Ширина:
90
Глибина:
200

Каркас для ліжка - необхідний елемент, який розташовується всередині Вашого ліжка і безпосередньо вплине на термін служби Вашого матраца. Зараз безліч виробників продає ліжка без наявності в ньому каркасу, щоб зменшити видиму вартість ліжка. І покупцям доводиться вникати в те, який каркас підійде для їхнього ліжка — і до цього вибору потрібно підходити максимально відповідально.

Який каркас вибрати?

Не варто поспішати з вибором каркаса, адже він буде підставою для Вашого матраца, і тут важливо розуміти, які бувають каркаси, які у кожного виду переваги та недоліки. Лідером продажів вважається металевий каркас із дерев'яними ламелями – саме його виробники рекомендують. Дуже стійкий, посилює ортопедичний ефект та має підвищений термін експлуатації. Найбільш бюджетний варіант - вироби з МДФ, ДВП і ДСП. Тут вже потрібно бути спостережливим, адже вони не такі стійкі і не дуже довговічні. Також потрібно враховувати максимально допустиме навантаження на виріб. - У дерев'яних ламель вона значно вища, ніж у інших.

На ніжках чи без?

Каркаси існують на ніжках або без них, тут вже залежить від Вашого ліжка, якщо в ньому є основа під каркас, то Вам потрібно просто покласти на неї каркас без ніжок, якщо ж ліжко порожнє, то в нього необхідно помістити каркас на ніжках.

Каркас для Вашого ліжка

Купити каркас для ліжка у Дніпрі можна, оформивши замовлення у нашому інтернет магазині або відвідавши будь-який з наших меблевих салонів. Адже саме у нас Ви без проблем знайдете для себе підходящий каркас відмінної якості та потрібного розміру, а наші співробітники допоможуть з вибором та супутніми послугами. Купуйте меблі у нас, адже це вигідно!