Ua
Ua

Отже, Ви вирішили впити ліжко в спальню.

Як відомо, типів ліжок безліч. Вони відрізняються розмірами, формою, матеріалом виготовлення, кольором, оббивкою або її відсутністю та іншим. Найважливіше визначитися, яке ліжко потрібне саме Вам.

Вибираємо ліжко

Зручність, напевно, найголовніший критерій, навколо якого вишиковуються всі інші. Насамперед під час сну, Ви повинні відчувати себе максимально зручно та комфортно.

Ортопедичне ліжко, як правило, підбирається разом із матрацом. Адже саме від нього залежить великою мірою стан вашого хребта та м'язів під час відпочинку. Потрібно пам'ятати, що вага тіла повинна розподілятися рівномірно, щоб максимально виключити напругу та дискомфорт під час сну.

Ліжко з матрацом найкраще підбирати та купувати разом, комплектом. Так Ви зможете перш за все спробувати полежати на них і зрозуміти, чи підходять вони саме Вам. Адже зручність та комфорт під час сну також залежить від якості та ортопедичних властивостей матраца.

Ну і, звичайно, тип ліжка.

У нас в асортименті представлені ліжка всіх найпоширеніших типів та модифікацій.

Для спальні у випадку, якщо Ви сімейна людина, звичайно ж, найкращим вибором буде широке двоспальне ліжко зі спальним місцем шириною мінімум 140 см. Звичайно ж, чим ширше тим просторіше, але ширину також варто підбирати, виходячи з габаритів самої спальні та дизайнерського рішення, особливості якого також варто брати до уваги.

Наприклад, ліжка подіуми та м'які ліжка, зроблять Вашу спальню більш елегантною, стильною та привабливою, а дерев'яні ліжка додадуть в інтер'єр нотку суворості.

Особливості виробу також варто враховувати. Вам може знадобитися, наприклад, ніша для білизни, або висувні ящики ... Всі ці нюанси модифікацій варто обміркувати і в результаті вибрати найкращий варіант.

Для кімнати підлітка або дитячої кімнати якнайкраще підійде односпальне ліжко або ліжко гірка. А якщо дітей двоє, то придумати щось краще за двоярусне ліжко досить складно. А у нас Ви знайдете навіть двоярусні ліжка для трьох та дитячі ліжка для найменших.

Купити ліжко у Дніпрі та Україні від виробника Ви можете в одному з наших меблевих салонів, або зробивши замовлення у нашому інтернет магазині. Наші співробітники нададуть Вам усі необхідні та супутні послуги, починаючи від консультації та закінчуючи доставкою, занесенням та складанням куплених у нас меблів у будь-яку частину міста Дніпро та регіону.

Купувати у нас вигідно!

Ми завжди раді нашим клієнтам і цінуємо їхній вибір!