Ua
Ua
Фільтр
Ціна, грн. :
Виробник
Альфа Меблі
Застосувати
Альфа меблі
Застосувати
Lion
Застосувати
Еверест
Застосувати
Світ меблів
Застосувати

Кухонний гарнітур

Фільтр
Показати товарів:
Сортування:
Хіт
Кухня Модерн, Еверест
24 020 грн.
Відгуків: 0
Купити
Хіт
Кухня Марго, Світ Меблів
15 530 грн.
Відгуків: 3
Купити
Артикул:
A-3147
Хіт
Кухня Оля, Світ Меблів
13 320 грн.
Відгуків: 3
Купити
Артикул:
A-1749
Ширина:
200
Хіт
Кухня Б'янка, Світ Меблів
14 780 грн.
Відгуків: 3
Купити
Артикул:
A-1792
Хіт
Кухня Мішель, Світ Меблів
14 890 грн.
Відгуків: 3
Купити
Артикул:
A-1795
Хіт
Кухня Марта, Світ Меблів
11 530 грн.
Відгуків: 3
Купити
Артикул:
A-1794
Хіт
Кухня Софі, Світ Меблів
12 900 грн.
Відгуків: 3
Купити
Артикул:
A-3148
Кухня Оптіма, Еверест
16 520 грн.
Відгуків: 0
Купити
Кухня Лайт-2, Lion
10 550 грн.
Відгуків: 0
Купити
Артикул:
A-0672
Ширина:
120
Глибина:
40
Висота:
190
Кухня Злата, Світ Меблів
9 640 грн.
Відгуків: 0
Купити
Артикул:
A-1745
Ширина:
200
Новинка
Кухня Анна, Світ меблів
21 250 грн.
Відгуків: 0
Купити
Артикул:
А-3467
Ширина:
200
Глибина:
600
Висота:
233,2
Новинка
Кухня Влада, Світ меблів
21 250 грн.
Відгуків: 0
Купити
Артикул:
А-3468
Ширина:
200
Глибина:
60
Висота:
233,2
1 2

Меблі для кухні: де купити готову кухню?

Кухня є невід'ємною частиною будь-якого будинку чи квартири, тому мало хто посперечається з тим, що вона має відповідати декільком вимогам. По-перше, вона повинна бути практичною, по-друге виглядати презентабельно та стильно. На сьогоднішній день можна без проблем вибрати та купити будь-які елементи кухонного гарнітура, оскільки багато українських виробників пропонують досить широкий асортимент, але незважаючи на це, варто врахувати деякі моменти при виборі.

З чого почати при підборі кухні

Перше, що потрібно зробити – це прорахунок. Перед вибором та покупкою кухні варто виміряти площу, яку ви збираєтеся використати. Корисно буде хоча б візуально, а краще на папері, скласти список, а потім і розподілити потрібні Вам модулі, оскільки ви це бачите. Після цього можна приступати до вибору кухонного гарнітуру від виробника, який найбільше підійде Вашим вимогам та особливостям приміщення. Розглянемо трохи докладніше цей процес.

Кухонний гарнітур для маленької кухні

Якщо у Вас компактна квартира і ви власник невеликої кухні, то з вибором меблевих модулів, в принципі, визначитися не дуже важко. Тим більше що сучасні недорогі маленькі кухні сьогодні виглядають по-справжньому стильно та елегантно. Це стосується і бюджетних варіантів, які сьогодні є найбільш популярними.

Перше, з чого варто почати - з вибору елементів, які на кухні найбільше необхідні. Це тумба під мийку, пара навісних шаф та нижня тумба з висувними скриньками. Це і є той необхідний мінімум, який має бути присутнім. Але, незважаючи на це, якщо дозволяє площа простору, можна додати ще й інші елементи, які можуть зробити Вашу кухню ще більш практичною і функціональною.

Якщо ж дозволяє площа, то оригінальним, практичним та стильним рішенням може стати кутова кухня. Вона по-справжньому економить простір і при цьому може вміщати в собі чималу кількість модулів. Також за такого підходу важливим моментом є опрацювання дизайну кутової кухні. Купити її можна так само, як і пряму, помодульно.

Особливості сучасних кухонь

Найбільш поширеними на сьогоднішній день є кухні з ДСП та МДФ. Завдяки сучасним умовам виробництва, такі кухні є досить недорогими, презентабельними та довговічними при правильному догляді.

Багато виробників виготовляють по-справжньому зручні та практичні вироби, враховуючи всі сучасні тенденції та вимоги. Сьогодні кухонні меблі оснащені якісною фурнітурою і виготовляються відповідно до високих стандартів якості.

Ще однією особливістю модульних кухонь є те, що Ви можете проектувати їх так як Вам подобається. Як правило, кожен набір має деяку кількість схожих елементів, які відрізняються розміром і дизайном, але однакових функціонально. Це дозволяє вибрати комплектацію, яка найбільше підходить для Вашого приміщення.

Сучасні кухні випускаються в багатьох стильових та дизайнерських рішеннях - від класики та провансу, і до хай-теку. Варто відзначити той факт, що завдяки передовим технологіям виготовлення кухні в сучасному стилі мають не тільки презентабельний зовнішній вигляд, але і є досить якісними меблями, які при належному догляді будуть служити Вам довгі роки.

Де придбати кухонний гарнітур дешево

Купити модульну кухню в Дніпрі та Україні можна в інтернет магазині меблів “Країна меблів”, який також має виставкові зали, де можна подивитися та ознайомитись з асортиментом ширше. На нашому сайті кухні представлені у вигляді зручного каталогу з описами, фото та цінами, що дозволить Вам легко вибрати та замовити всі необхідні елементи.

Купувати у нас вигідно!