Ua
Ua
Фільтр
Матеріал
ЛДСП
Застосувати
Виробник
Світ меблів
Застосувати

Дитячі стінки

Фільтр
Показати товарів:
Сортування:
Дитяча стінка Юніор, Світ меблів
14 170 грн.
Відгуків: 0
Купити
Артикул:
53
Ширина:
300
Глибина:
52
Висота:
205
Матеріал:
ЛДСП

Дитяча стінка є набором корпусних меблів для кімнати. Як правило, найчастіше до неї входять такі елементи як ліжко, стіл та різні шафи, як для книг, так і для одягу. Стінки відрізняються модифікаціями, тому деякі елементи можуть бути відсутніми.

Загалом дитяча стінка - це дуже практичний і необхідний кожній дитині набір елементів. Найчастіше вона виконується в єдиному рішенні і може компактно розміщуватися в кімнаті як єдиної комплектації, коли всі елементи зібрані між собою, так і в різних частинах кімнати, коли кожен елемент є самостійною одиницею, або компактно єдиним рядом.

Вибір меблевої стінки у дитячу кімнату

Найчастіше, стінки для віталень складаються з різних шаф, вітрин та ніші під телевізор. У дитячому варіанті, як правило, крім однієї або кількох шаф присутні ще такі елементи, як ліжко та стіл – письмовий чи комп'ютерний. Давайте розберемо, які переваги ми отримаємо, купуючи цей набір меблів.

Насамперед, варто виділити два параметри – це компактність та функціональність. Виробник, звичайно, продумує функціональні особливості виробу, завдяки чому ми отримуємо необхідні елементи меблів для дитячої кімнати, виконані в єдиному рішенні. Це дійсно зручно, так як і письмовий стіл та шафи, що входять до комплекту, часто містять усі необхідні доповнення.

Дитяча стінка з ліжком та столом – це взагалі саме те, що потрібно дитині. Особливо варто зупинитися на столах, які виготовляються з додатковими надбудовами або входять до частини єдиного модульного елемента, що додає їм функціональності.

Також завдяки тому, що виробники меблів випускають свою продукцію в різних колірних рішеннях, можна без проблем підібрати дитячу стінку як для хлопчика, так і для дівчинки, враховуючи той факт, що дівчаткам більше подобаються яскраві та ніжні кольори, хоч у будь-якому випадку при виборі дитячої стіни варто відштовхуватися насамперед від таких критеріїв як надійність, якість та функціональність.

Навіть якщо Вам і Вашій дитині сподобалася дитяча стінка, в якій не вистачає необхідних елементів, наприклад ліжка, не варто засмучуватися, тому що в нашому інтернет магазині можна легко придбати практично будь-які додаткові меблі для дитячої кімнати.

Купити дитячу стінку у Дніпрі з доставкою по всій Україні можна, оформивши замовлення у нашому інтернет магазині меблів. У такому випадку, наші співробітники обов'язково зв'яжуться з Вами і допоможуть придбати будь-які меблі, які Вам сподобаються. Ще ми можемо здійснити складання та занесення куплених у нас меблів в будь-яку частину міста Дніпро та регіону, а також доставку в межах міста або поштою по Україні.

Купувати меблі вигідно у нас!