Ua
Ua

Меблі для передпокою представлені в нашому магазині в найширшому асортименті. Це, як правило, може бути передпокій, виконаний в єдиному функціональному рішенні, або набір необхідних елементів меблів. У будь-якому випадку, у нас Ви знайдете будь-який варіант, що Вам сподобався.

Отже, передпокій, як правило, складається з кількох елементів. Це дзеркало, вішалка, тумба для взуття, шафа для одягу. Якщо Ви хочете отримати набір цих меблів, виконаний в єдиному дизайнерському рішенні, то радимо звернути Вашу увагу на модульні меблі, представлені на нашому сайті. Таке рішення дозволить Вам вибрати всі необхідні та сподобалися елементи меблів у колірному та дизайнерському рішеннях. Ну або ще один варіант, який був позначений вище – це меблева стіна для передпокою. Також досить просте та функціональне рішення.

Ну а якщо все-таки надійшло рішення купувати передпокій за модулями, то у нас Ви також знайдете все необхідне, але спочатку Вам у будь-якому випадку потрібно зробити замір і вибрати елементи, що Вам сподобалися.

Які меблі потрібні в передпокій?

У найпростішому варіанті передпокій може складатися з настінної вішалки та тумби для взуття. Але, звичайно, для більшої функціональності, не завадили б ще деякі елементи.

Наприклад, невеликий комод, в який можна скласти будь-які потрібні речі, такі як парасолька, шарф, ключі та інше.

Не обійтися в передпокої і без дзеркала, щоб можна було перевірити свій зовнішній вигляд перед тим, як кудись виходити, або привести себе в порядок. В ідеалі, звичайно, краще мати дзеркало достатньої висоти, щоб бачити себе в ньому повністю.

Також Вам може стати в нагоді лава для передпокою, на яку можна присісти, щоб було зручніше взутися. У нашому магазині є навіть варіанти, в яких лавка поєднана із взуттям. Виходить дуже практичний елемент меблів у передпокій.

Ну і, звичайно, шафа або шафа-купе. Правильно зібраний цей елемент меблів може відразу замінити Вам практично все вище перераховане:

  • На його полицях можна зберігати всякі потрібні та дрібні речі;
  • На одну або дві штанги можна вішати верхній одяг;
  • Шафа або шафа-купе може бути обладнана полицями та для взуття;
  • У ньому також знайдеться місце для шарфів і шапок;
  • Ну і, звичайно ж, дзеркало, яке також може бути розташоване на ньому.

Для такого типу рішення є спеціальні шафи, обладнані під вітальні. Так що, можливо, Вам навіть нічого не доведеться розраховувати і складати, а просто вибрати те, що Вам сподобалося з вже готових моделей.

Де придбати якісні меблі для передпокою?

Купити меблі в передпокій в Дніпрі та Україні від українських виробників, Ви можете, відвідавши наші меблеві салони, або оформивши замовлення на нашому сайті. І працівники нашої компанії обов'язково нададуть консультацію, допоможуть з вибором, а також зроблять всі необхідні виміри, здійснять доставку та складання куплених у нас меблів у районі міста Дніпро та регіону.

Купувати у нас вигідно!

Ми чекаємо на Вас і цінуємо Ваш вибір!