Ua
Ua

Меблі для кухні

Кухня є надзвичайно важливим місцем у будинку, тому меблі для кухні варто підбирати ретельно та зі смаком, враховуючи також і практичну сторону цього питання.

Давайте разом розглянемо, як найкраще облаштувати цю частину нашого будинку.

Меблі для кухні. На що звернути увагу

Сучасні корпусні меблі для кухні представлені в досить широкому асортименті і складаються з нескінченної множини різних елементів, що включають як модульні кухні з безліччю різних комплектуючих, так і окремих одиниць.

Але, в будь-якому разі, перш ніж облаштовувати кухню, радимо продумати, які саме елементи меблів Вам потрібні. Особливо такий підхід актуальний для маленької кухні, де простір обмежений і неправильний підбір елементів може призвести до незручності та дискомфорту. Не менш важливо визначитися із стилем оформлення. Адже найголовніше - щоб було приємно не тільки перебувати на кухні, а й приймати їжу, вести бесіди або ж проводити вечори у родинному колі за чаюванням.

Як підібрати меблі для маленької кухні

Для обмеженого простору найважливішими є компактність та ергономічність. Елементи меблів тут мають бути розташовані таким чином, щоб зберігався необхідний робочий простір. Так, наприклад, більш практичним рішенням буде прямокутний стіл, а не круглий. Кухонний куточок також не завжди може бути правильним рішенням, хоча якщо дозволяє простір, це чудове доповнення даного інтер'єру.

Що стосується модульних кухонних меблів, то тут теж не все просто. Потрібно визначитися, які саме елементи потрібні насамперед, а також продумати та прорахувати їхнє розташування. Крім тумби під мийку, шафки з сушаркою для посуду та навісних шафок, потрібно вибрати інші найнеобхідніші елементи. Також, якщо місця на кухні зовсім мало, заощаджувати його можна багатьма способами. Табурети, наприклад, значно заощаджують простір порівняно зі стільцями. Форма столу, залежно з його розташування, грає роль. Настінні шафки також розвантажують місце. Втім, все, що потрібно - це добре продумати і вибрати те, що дійсно допоможе створити комфорт і затишок навіть у маленькому просторі.

Меблі для великої кухні

На відміну від маленької кухні, тут вибір меблів відбувається дещо по-іншому. Перше і найважливіше – визначитися зі стильовим рішенням – класика, прованс, хай-тек, кантрі, модерн, мінімалізм… Далі починається найцікавіше – опрацювання дизайну та підбір елементів. Тут можна дозволити розгулятися фантазії і якщо дозволяє простір, можна обладнати кухню барною стійкою, м'якими меблями, доповнити різними оригінальними дизайнерськими рішеннями, барами з вітринами, живими квітами. Завдяки великому вибору корпусних та м'яких меблів на сьогоднішній день немає жодних проблем облаштувати кухню так, щоб це було максимально практично, красиво та затишно. А ми вам у цьому допоможемо.

Купити кухонні меблі у Дніпрі з доставкою по всій Україні можна у нашому інтернет магазині. Ми допоможемо Вам не тільки з вибором, але також з доставкою та складанням в межах міста Дніпро.