Ua
Ua
Фільтр
Ціна, грн. :
Виробник
Come-For
Застосувати

Наматрацники

Фільтр
Показати товарів:
Сортування:
Наматрацник Протект Плюс, Come For
1 250 грн.
Відгуків: 0
Купити
Артикул:
3938
Новинка
Наматрацник АкваСтоп Лайт, Come-For
590 грн.
Відгуків: 0
Купити
Артикул:
A-0039
Наматрацник Протект Лайт, Come-for
600 грн.
Відгуків: 0
Купити
Артикул:
3939
Наматрацник Аквастоп, Come-For
780 грн.
Відгуків: 0
Купити
Артикул:
3947

Наматрацник - це чохол для матраца, що захищає його від плям, різноманітних забруднень і бактерій, а також допомагає продовжити термін експлуатації матраца. Як правило, наматрацники випускаються різних розмірів і кріпляться до матраца гумками, шнурами або бічними лямками по кутах. Також, крім захисних властивостей вони можуть володіти ще й коригуючими та ортопедичними. Розглянемо деякі типи:

Коригувальні наматрацники

До цього типу відносяться наматрацники, призначені для вирівнювання поверхні матраца або пом'якшення його поверхні. Доцільно використовувати наматрацники цього типу для продовження терміну служби старих матраців або захисту нових.

Ортопедичні наматрацники

Як ортопедичні наматрацники можуть також виступати тонкі матраци, або топери. Вони відрізняються за ступенем жорсткості та висоті і мають крім ортопедичного, ще й коригуючий ефект. Їх також можна використовувати для коригування жорсткості та вирівнювання поверхні.

Захисні наматрацники

Це є основною його властивістю. В принципі, всі вище перераховані типи наматрацників також виконують захисну функцію, але основною все одно є захист матраца від різних забруднень, вологи, пилу, грибків та бактерій.

Всі перелічені властивості можуть бути різними для різних моделей. При виборі обов'язково переконайтеся, що обрана вами модель наматрацника має необхідні Вам характеристики та властивості. Наприклад, далеко не у всіх наматрацниках тканина просочується антибактеріальним розчином і далеко не кожен із них є водонепроникним.

Особливо зручною та практичною є непромокальний наматрацник для дитячих матраців, так як деякі моделі перешкоджають проникненню вологи і у будь-якому випадку Ваш матрац залишиться чистим та сухим.

Поділяються вони також за сезонними ознаками. Наприклад, відмінність літнього від зимового є його здатність до циркуляції повітря, тоді як зимовий має здатність зберігати температуру.

Купити наматрацник у Дніпрі та Україні можна, оформивши замовлення у нашому інтернет магазині або відвідавши будь-який з наших меблевих салонів. Ми обов'язково допоможемо Вам із вибором та консультацією, а асортимент нашої продукції Вас приємно здивує.

Купувати у нас вигідно!

Ми завжди раді нашим клієнтам і цінуємо їхній вибір!