Ua
Ua
Фільтр
Ціна, грн. :
Навантаження на 1 спальне місце (кг)
70
Застосувати
120
Застосувати
90
Застосувати
Колекція
Smart Kids
Застосувати
Виробник
SKM
Застосувати
Come-For
Застосувати

Матраци дитячі

Фільтр
Показати товарів:
Сортування:
ХітНовинка
Матрац Faino Zory, SKM
3 890 грн.
Відгуків: 0
Купити
Артикул:
А-3498
Висота:
16
Навантаження на 1 спальне місце (кг):
120
Матрац Smart Kids Peach, Come-For
2 350 грн.
Відгуків: 0
Купити
Артикул:
A-0106
Висота:
7
Навантаження на 1 спальне місце (кг):
70
Колекція:
Smart Kids
Матрац Smart Kids Banana, Come-For
2 470 грн.
Відгуків: 0
Купити
Артикул:
A-0107
Висота:
14
Навантаження на 1 спальне місце (кг):
90
Колекція:
Smart Kids

Сон є важливою складовою життя будь-якої людини, яке якість безпосередньо впливає на життєздатність. А для дитини міцний і здоровий сон є дуже важливою необхідністю, тому що вона безпосередньо впливає на перебіг та розвиток фізіологічних та психологічних процесів. І надзвичайно важливим є забезпечення цього відпочинку.

Далеко не останню роль у цьому грає дитячий матрац, тому до його вибору варто поставитися з усією серйозністю.

Матраци для дітей. Який вибрати

Дитячі матраци також бувають різних типів. Основні з них:

  • пружинні;
  • безпружинні
  • із блоком незалежних пружин.

Кожен тип має свої переваги та недоліки, але є загальна якість, на яку слід звертати увагу насамперед при виборі матраца – це його ортопедичні властивості.

Технології розвиваються і сьогодні більшість матраців, що випускаються, мають ортопедичні властивості, проте деякі з них перевершують всі очікування.

Особливо варто відзначити дитячі матраци з блоком незалежних пружин і безпружинні дитячі матраци, які мають підвищений ортопедичний ефект.

Наповнення дитячих матраців з незалежними пружинами складається з великої кількості окремих пружин, кожна з яких не залежить від інших і має окремий чохол. Відповідно, деформуються ті пружини, на яких відбувається вплив, внаслідок чого даний тип матраца має високий ортопедичний ефект, органічно підтримує хребет і дозволяє максимально розслабити м'язи, а значить, отримати відмінну якість сну та відпочинку.

Дитячі безпружинні ортопедичні матраци виготовляються із різних матеріалів. Найчастіше як наповнювач використовується матеріал на пінній основі, натуральний перфорований латекс або кокосове волокно. Від наповнювача залежить і рівень жорсткості матраца, тому важливо підібрати необхідний варіант. Для маленьких дітей і новонароджених найкраще підійдуть жорсткі матраци з наповнювачем з кокосового волокна або матраци середньої жорсткості.

Не варто скидати з рахунків дитячі пружинні матраци. На сьогоднішній день, завдяки сучасним технологіям виготовлення, вони мають усі необхідні ортопедичні властивості і без проблем можуть бути використані для дітей різного віку.

Матрац у дитяче ліжечко ми радимо також придбати разом з наматрацом необхідного розміру, щоб захистити матрац від вологи та підтікань, які можуть мати місце у ліжечку у маленької дитини. Наматрацник допоможе захистити матрац та продовжити його термін служби.

Купити дитячий ортопедичний матрац у Дніпрі та Україні можна, зробивши замовлення у нашому інтернет магазині. Тут Ви без проблем підберете для себе необхідний розмір, тип та інші характеристики. Здійснити покупку можна також, завітавши до будь-якого з наших меблевих салонів.

Також наші співробітники легко доставлять куплений у нас товар у будь-яку частину міста Дніпро та регіону.

Купувати у нас вигідно!