Ua
Ua

Міцний та здоровий сон – важлива складова частина людського життя. І якість сну безпосередньо впливає на фізичний та емоційний стан, а також на такі фактори як продуктивність, успішність, життєвий тонус та інші. Тому, щоб зробити сон міцним, а своє життя ефективним і продуктивним, Вам не обійтися без гарного ортопедичного матраца.

У нашому інтернет магазині представлений найширший асортимент усіляких матраців від українських виробників будь-яких розмірів та типів. Але давайте все ж таки розберемося, як нам правильно зробити свій вибір при покупці і залишитися задоволеними.

Вибираємо якісний ортопедичний матрац

Як Ви вже знаєте, матраци бувають декількох типів. Основні з них це пружинні, безпружинні, футони та матраци з незалежним пружинним блоком, які з усіх вище перерахованих мають найбільший ортопедичний ефект. Але не варто недооцінювати й решту.

Завдяки сучасним технологіям на сьогоднішній день практично всі матраци, що виготовляються, при правильному догляді є досить зручними і довговічними. Наприклад, щоб максимально продовжити термін експлуатації матраца, його потрібно періодично перевертати як у вертикальній, так і горизонтальній площинах. Це допоможе відносно рівномірно розподіляти навантаження і перешкоджатиме більшому тиску на окремі ділянки матраца. Особливо актуальною є ця особливість для пружинних матраців.

Коли ви вибираєте собі матрац, найкращий спосіб перевірити його зручність, просто полежати на ньому. Не соромтеся, прийшовши до магазину та обравши те, що вам сподобалося, зробити це. Будь то односпальний або двоспальний матрац Ви повинні почуватися на ньому зручно та комфортно з «першого знайомства».

Звичайно, будьте уважні при виборі розміру. Він має співпадати з розміром спального місця Вашого ліжка.

Подушки та наматрацники

Захистити матрац від зайвих забруднень можна за допомогою наматрацника, який Ви також можете обрати у нашому каталозі. Найчастіше наматрацник кріпиться до матраца гумовими затяжками та підбирається під необхідний матрац за розміром, легко стирається, досить щільно фіксується та легкий у користуванні.

Ну і, звичайно, не забудьте про ортопедичні подушки, представлені в нашому інтернет магазині також у досить широкому асортименті, тому що роль подушки, як і матраца, не можна недооцінювати.

Купити ортопедичний матрац в Дніпрі та Україні Ви можете, відвідавши один з наших меблевих салонів, або оформивши замовлення в нашому інтернет магазині, і наші працівники негайно зв'яжуться з Вами, дадуть відповідь на всі питання, допоможуть з вибором, здійснять складання та занесення купленої у нас меблів у будь-яку частину міста Дніпро та регіону.

Приходьте, пишіть, дзвоніть нам.

Ми раді Вам та цінуємо Ваш вибір!