Ua
Ua

Комоди та тумби

Комод або тумба – необхідний елемент інтер'єру будь-якого будинку чи офісу. Існує багато видів даного типу меблів і розташовують їх практично в будь-якій частині приміщення - у передпокої, спальні або вітальні, а також в офісі, залежно від цільового призначення.

Почнемо, мабуть, із передпокою.

Комоди та тумби до передпокою

У передпокої найчастіше розташовуються такі типи меблів як тумби для взуття, а також тумби з дверцятами, рідше комоди. У нашому інтернет-магазині можна знайти і підібрати необхідну модель практично будь-якої конфігурації та розмірів, що задовольняє практично будь-яким потребам. Тумби для взуття бувають відкритого та закритого типів і розташовуються частіше біля вхідних дверей біля стінки так, щоб не загороджувати прохід, а також біля шафи або передпокою.

Комоди та тумби для вітальні

У вітальні найчастіше користуються попитом тумби під телевізор, буфети і навісні тумби, які досить часто мають і в спальні. Найчастіше інтер'єр вітальні доповнюють і комодом.

Тумби під телевізор є досить функціональними елементами, які, як правило, включають ще кілька додаткових відділів і полиць як відкритого, так і закритого типу. Найчастіше вони обладнані додатковими нішами для аудіо, відео техніки. Вони є ідеальним рішенням як підставка під плазмові телевізори з широкою діагоналлю. Дані моделі представлені в нашому інтернет-магазині в широкому асортименті.

Різні буфети є незамінними атрибутами для вітальні, а без лаконічної дводверної тумби важко уявити практично будь-який офіс.

Варто зазначити, що тумби та буфети бувають як прямого, так і кутового типу. Кутові тумби значно економлять місце приміщення, в якому вони розташовуються.

Комоди та тумби для спальні

Тут, звичайно ж, найбільш затребуваними і поширеними є комоди та тумби, які також представлені в найширшому асортименті на сайті нашого інтернет магазину.

У нас Ви без проблем знайдете відповідний комод з необхідною кількістю висувних ящиків, а також потрібного розміру та комплектації. Адже це унікальний тип меблів для зберігання різноманітних речей, одягу та постільної білизни.

Ну а тумбу для ліжка Ви можете вибрати як окремою моделлю, так і в комплекті з ліжком, які також представлені на нашому сайті в широкому асортименті. Важливо тільки підібрати правильний розмір та комплектацію.

Де купити якісний комод чи тумбу?

Купити комод або тумбу можна, оформивши замовлення на сайті нашого інтернет-магазину або відвідавши будь-який з наших меблевих салонів. Наші співробітники допоможуть Вам з вибором, а також, при необхідності, здійснять доставку та складання куплених у нас меблів у будь-яку частину міста Дніпро, регіону та всієї України.

Купувати меблі вигідно у нас!