Ua
Ua

Дитячі ліжка

Дитяче ліжко - найнеобхідніший елемент інтер'єру спальні дитини, адже саме на ній він відпочиває, спить і набирається сил, так необхідних йому для бурхливої діяльності та фізичної активності. Звичайно, ще ніхто не скасовував той принцип, що чим зручніше ліжко, тим краще виходить проведений на ній відпочинок і тим міцніший і здоровіший сон.

Тут ми спробуємо коротко розглянути основні модифікації дитячих ліжок, їх особливості та недоліки.

Дитячі односпальні ліжка для хлопчиків та дівчаток

Мабуть, найпростішим варіантом є односпальне дитяче ліжко. Таке ліжко найкраще підійде для однієї дитини в сім'ї. Звичайно ж, при її виборі варто звернути увагу на габарити, якість та зручність. Ну і, звичайно, не забути підібрати якісний ортопедичний матрац, тому що, особливо в ранньому віці необхідно стежити за поставою і положеннями тіла, особливо під час сну, коли організм гранично розслаблений.

Також у дитячій кімнаті, квартирі або будинку можна розмістити кілька односпальних ліжок, якщо у Вас в сім'ї кілька дітей.

Двоярусні ліжка для дитячої кімнати

Даний варіант найкраще підходить, коли є потреба заощадити простір кімнати. Варто також врахувати той факт, що деяким дітям дуже подобається спати на верхньому ярусі, який, як правило, огороджений бортиками, що перешкоджає випадковому випаданню дитини та отриманню ним травми. Ну і звичайно, не забути про те, що в дитячій кімнаті має бути просторе і достатньо простору для ігор та розвитку. Ліжко є ідеальним рішенням для двох дітей, як молодших, так і підлітків.

Варто зазначити, що двоярусні ліжка часто виготовляються з натурального дерева, що надає їм ще більше надійності.

Дитяче ліжко горище - для любителів практичності та функціональності

І це справді так. Моделей даних ліжок чимало, але поєднує їх те, що вони містять у собі різні додаткові елементи, що надає їм практичності і функціональності. Варіантів доповнень маса – додаткові ніші у сходах, вбудована шафа, відділення з висувними ящиками, викатний стіл та інші. Дане ліжко відмінно підійде як для дівчаток, так і для хлопчиків.

Завдяки оригінальним рішенням конструкції це ліжко може значно заощадити простір у кімнаті, і це також є однією з ключових її переваг.

Ну і, звичайно ж, важливим є розташування самого ліжка - це, як правило, верхній ярус, завдяки чому вона і отримала назву ліжко-горище.

Ліжка з бортиками для маленьких дітей та новонароджених

Такі ліжечка Ви також зможете знайти в нашому магазині, а також при необхідності підібрати матрац до них. Як відомо, борт є надійною конструкцією, яка захищає малюка від випадання, тому в цих типах ліжок він вкрай необхідний.

Купити дитяче ліжко у Дніпрі та Україні можна, зробивши замовлення у нашому інтернет магазині або відвідавши будь-який з наших меблевих салонів. Наші співробітники із задоволенням допоможуть Вам з вибором та консультацією, а також при необхідності здійснять доставку, занесення та складання куплених у нас меблів у будь-яку частину міста Дніпро та регіону.

Приходьте та купуйте у нас!

Ми завжди раді Вам!