Ua
Ua

М'які меблі

Виготовлення та реалізація м'яких меблів є одним із пріоритетних напрямків діяльності нашої компанії. Крім свого виробництва, ми співпрацюємо з провідними українськими виробниками м'яких меблів, такими як Bis-M, Yudin, Віка меблі, Меблі сервіс, Континент, Арман меблі та інші. Тому у нас Ви без проблем зможете підібрати саме ту диванку або крісло, які Вам потрібні і які будуть служити довгі роки.

У нашому інтернет магазині м'яких та корпусних меблів представлений широкий асортимент різноманітних диванів – прямих, кутових, дитячих. Різні канапе, дивани-малютки, софи, представлені в наших каталогах в повному асортименті. Будьте впевнені, що зазирнувши до нас, Ви не залишитеся без покупки. Також ми з радістю допоможемо Вам у виборі та запропонуємо оптимальні рішення для облаштування Вашого інтер'єру та розробки дизайну.

Які м'які меблі вибрати

Наприклад, якщо Ви вирішили меблювати вітальню, то для такого рішення найкраще підійдуть диван та крісла, виготовлені в одному колірному рішенні, які також можна придбати комплектом, стандартна комплектація якого складається з дивана та двох крісел, хоча часто в комплект можуть входити різні пуфи. , та кутовий диван.

Для меблювання невеликих приміщень ми також допоможемо Вам підібрати цікаві для Вас м'які меблі в потрібній тканинній оббивці, щоб вони максимально гармонували з Вашим інтер'єром.

Базові кольори тканини оббивки м'яких меблів Ви можете підібрати при виборі елементу м'яких меблів на нашому сайті, хоча реальний асортимент набагато більший і найбільш оптимальним варіантом при підборі є консультація нашого менеджера.

Модульні дивани та м'які крісла

Особливою популярністю у великогабаритних квартирах та офісах користуються модульні дивани. Такий диван збирається з окремих елементів і матиме індивідуальну конструкцію. Найчастіше він збирається як кутовий або квадро, але можна зібрати і прямий. Тут все залежить виключно від Вашої фантазії та від варіанта складання структурних елементів.

Також варто згадати різні види м'яких крісел. У нас Ви зможете підібрати для себе крісло у будь-якому стилі, механізмі розкладки; або крісло-реклайнер, в якому можна, звичайно ж, по-справжньому зручно розташуватися та відпочити після трудового дня.

Як бачите, в нашому інтернет магазині Ви зможете вибрати для себе будь-які м'які меблі, які тільки побажаєте, а нам залишиться лише проконсультувати Вас, допомогти з вибором, здійснити доставку та занесення в будь-який район міста Дніпро та регіону.

Ну і, звичайно ж, купити м'які меблі у Дніпрі Ви можете, відвідавши наш меблевий салон-магазин, в якому завжди діє гнучка система знижок та акційних пропозицій.

Приходьте, ми чекаємо на Вас.

З найкращими побажаннями, магазин меблів у Дніпрі "Країна меблів".